Potahy na sedací soupravy

Potahy na sedací soupravyPotřebujete znovu “obléct” vaší sedací soupravu do nového vzhledu? Pomocí potahů na sedací soupravy tak  jednoduše modernizujete vzhled vaší sedačky a díky odolnosti potahů jí také dobře ochráníte. Potahy na sedací soupravy jsou napínací, což znamená, že se jednoduše vypnou před samotným nasazením a díky tomu je natažení na vaší sedačku opravdu jednoduché a potah tak velmi dobře “drží” tvar sedačky. V nabídce také naleznete potahy na rohové sedací soupravy.

Praktičnost potahů na sedačky

Co je velmi praktické je fakt, že jsou potahy z velké většiny pratelné. Tento fakt si ověřte raději u konkrétního vybraného potahu.
Další skvělou vlastností potahů je fakt, že jsou odolné a ochrání tak vaši sedačku např před neposednou hrou vašich dětí či před domácím mazlíčkem.

Vybrat potah na sedačkuna decoDoma

Vzhled potahů

Potahy na sedací soupravy seženete v mnoha odstínech a textúrách v eshopu decoDoma. Zde můžete vybírat z jednobarevných potahů (moderní jednobarevné odstíny) nebo z potahů s klasickým vzorem a do třetice máte na výběr potahy s 3D vzorem.


Další potahy na sedačky

Nevybrali jste zatím ten správný potah na sedací soupravu? Inspirujte se celou nabídkou potahů.

Vybrat potah na sedačkuna decoDoma


Nevybrali jste si?

Inspirujte se celou nabídkou bytového textilu v těchto obchodech:

SCAN quilt - bytový textil

Potahy a přehozy na decoDoma

4home - potahy a přehozy v obchodě 4home

Potahy a přehozy v obchodě Dekortextil

Potahy a přehozy v obchodě Euronova