Nové potahy BUKLÉ – barevné potahy na sedací nábytek pro moderní interiér

V nabídce obchodu decoDoma můžete nalézt novinku v potahových vzorech – potahy BUKLÉ, které se nabízejí v mnoha odstínech pastelových barev. Díky nevšedním moderním tónům krásně sladíte váš nový obývák do těch pravých barev. Potahy jsou bielastické – dají se jednoduše vytáhnout do všech stran a díky tomu je nasadíte i na jinak tvarované křesla, pohovky a sedačky.

Bielastický potah na sedací soupravu bielastický BUKLÉ denimová na sedačku - dvojkřeslo 120 - 160 cm - PotahElastický potah na pohovku s otomanem bielastický BUKLÉ hořčicová na sedací soupravu s otomanem vpravo 170 - 200 cm - Potah

Najaký typ nábytku můžete potahy použít?

V nabídce potahů BUKLÉ jsou potahy na křesla, rohové sedací soupravy, sedačky či pohovky, ale naleznete zde také potahy určené pro relaxační křesla, taburety nebo oblíbebé sedací soupravy s otomanem.

Odstíny a barvy potahů

Potahy BUKLÉ jsou v nabídce v odstínech smetanová, oříškově hnědá, šedá, korálová , hořčicově žlutá, hráškově zelená a třeba také levandulová.
Napínací potah na křeslo bielastický BUKLÉ levandulová 60 - 110 cm - PotahNapínací potahy na sedací soupravu bielastický BUKLÉ korálová na sedačku - dvojkřeslo 120 - 160 cm - PotahNapínací potahy na sedací soupravu bielastický BUKLÉ hořčicová na sedačku - dvojkřeslo 120 - 160 cm - PotahGA.I.CO decoDoma napínací potahy na sedací soupravu bielastický BUKLÉ denimová na sedačku - trojkřeslo 170 - 220 cm - Potah

Zobrazit potahydesítky vzorů a barev

 


Zajímají vás potahy na sedací nábytek?


Nevybrali jste si?

Inspirujte se celou nabídkou bytového textilu v těchto obchodech:

SCAN quilt - bytový textil

Potahy a přehozy na decoDoma

4home - potahy a přehozy v obchodě 4home

Potahy a přehozy v obchodě Dekortextil

Potahy a přehozy v obchodě Euronova